logo

TOP GASTRO & HOTEL

13. mezinárodní veletrh gastronomie a zařízení pro hotely a restaurace

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Top Gastro & Hotel Archiv aktualit Společnost Allegrini s Care...


 

Aktualita

Společnost Allegrini s Care Trade-Eurotrend ruku v ruce

03. 02. 2017
 
 

Společnosti Care Trade - Eurotrend s.r.o. je hrdá, že světová značka hotelové kosmetiky - evropský výrobce společnost Allegrini - si ji vybrala jako oficiálního partnera pro český a slovenský trh.

Všechna kosmetika je bez parabenů, silikonů a neobsahuje vedlejší ropné produkty.

Kosmetika je rozdělena do více kategorií - jednou z nejoblíbenějších je Argan Source, s výtažky arganového oleje. Určitě zaujme nová řada Verveine, která je tvořena kombinací verbeny a citrusových plodů, jejíž vůni podtrhuje podmanivý jasmín a sladké broskve. Výsledkem je jemná svěží vůně s akcentem sladkosti ovoce.

Osobitou součást konceptu Allegrini tvoří brandované řady. Ku příkladu Simon Cosac – krajkový design flakónku a decentní jemná vůně jsou inspirované skutečným příbehem lásky z období renesance, na jejíž základě vznikly nádherné parfémy pani Simon Cosac.

Carla Mazei obsahuje výtažky levandulí z polí Chianti, je to pocta tradičnímu způsobu soužití s přírodou. Vhodná pro všechny typy pleti a věk.

Torrini – významný rod zlatníků z italské Florencie od roku 1369, kterých punc se pronesl i do flakónku a krásných luxusních vůní a vytvořil „tekuté zlato“.

Značka Koris má osobitý design i vůni s výtažkami za studena lisovaných olejů lískových ořísků z regionu Piedmontu, kde najdete nejlepší lískové oříšky na světě.

Brandované kosmetické řady - to nejsou jenom hezké a designové flakónky a vůně, ale i příběhy, které stojí za vznikem konkrétní hotelové řady.

V poslední době se prosazuje eko-hoteliérství a proto je společnost Care Trade s.r.o. ráda, že může nabízet i kosmetiku s ekocertifikacemi. Nejenom obsah a ingredience, ale i využití recyklovaných plastů při výrobě obalů svědčí o ohledu k životnímu prostředí. Díky partnerovi Care Trade s.r.o. - společnosti Allegrini - si hoteliéři kupují krásnou a kvalitní kosmetiku s duší.

Caretrade má trojitý záběr - její silnou trojici doplňují úžasné profesionální vůně na textil do pokojů. Jejich portfolio se tento rok rozroste o 10 nových fragnancí. Hoteliéři jsou však zpravidla věrni vůním jako je Soft, Unforgettable nebo květinkový Sensitive Touch.

Poslední velká a výrazná skupina je hotelové froté, bavlna, hotelové pantofle, matrace a ochrany na matrace. Společnost má za sebou velké projekty a spousty spokojených hoteliérů, kterým dodala nádherné logované ručníky, osušky nebo župany. Pro menší hotýlky a penziony jsou v nabídce zařazena froté nižší hustoty, ale ve stejně kvalitním provedení. Care Trade s.r.o. je firma s bezkonkurenčními voděodolnými chráničemi na matrace - v nabídce jsou různé druhy a na objednávku není problém vyrobit ani atypické rozměry, což platí i u nabídky hotelových matrací.

Zástupci společnosti se těší na návštěvníky v expozici LK 4.

 

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/23/1494311910TG_banner_1920x1024px.jpg0 0
79