logo

TOP GASTRO & HOTEL

13. mezinárodní veletrh gastronomie a zařízení pro hotely a restaurace

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Top Gastro & Hotel Archiv aktualit Znáte Jerky? Neznáte? Tak ho přijďte...


 

Aktualita

Znáte Jerky? Neznáte? Tak ho přijďte poznat!

16. 02. 2017
 
 

Tradiční vystavovatel veletrhu TOP GASTRO & HOTEL - společnost Indiana s.r.o. Vám představí sušené maso Indiana Jerky!

Pokud patříte mezi lidí, kteří rádi sportují, žijete zdravým životním stylem nebo jen máte rádi zakousnout něco dobrého ke sklence vína či piva, pak musíte navštívit náš stánek a ochutnat Indiana jerky!

Jerky jsou tence nakrájené plátky libového hovězího, kuřecího, krůtího nebo vepřového masa, dále marinované, pak  sušené a nakonec zauzené. 100 g sušeného masa odpovídá 240 g syrového masa se všemi prospěšnými nutričními hodnotami. Díky nízkému procentu tuků (1g v 25g) jsou nejen chutné, ale i zdravé! A díky vysokému obsahu bílkovin (až 57%) jsou i velice výživné! Je zachována maximální dávka energie při minimální hmotnosti. Jerky jsou nemastné a velkou předností  je i nenáročnost na skladování a dlouhodobé uchovávání. I proto vše jsou vhodné do extrémních podmínek ať při sportu, turistice, horolezectví, delší jízdě autem (zvyšují bdělost), v práci apod. Jerky se řadí mezi potraviny vhodné pro stravování během redukční diety. Produkty jsou bez lepku, bez přidaných glutamátů, obsahují nízké sacharidy a nový typ soli z mrtvého moře. Sušení je jeden z nejstarších způsobů úpravy jídla vhodných pro dlouhodobé skladování. Téměř k dokonalosti jej dovedli Indiáni a dnes se k Jerky vracíme jako k energeticky vydatné a zdravé potravině. Jerky jsou určené k přímé spotřebě, stačí jen otevřít sáček a jíst. Pokud Vás to alespoň trochu zaujalo, neváhejte a přijďte ochutnat!

Jerky Original

Originální receptura, originální nezaměnitelná evropská slaná příchuť masa.

Jerky Peppered

Skvělý snack s kousky drceného pepře, vhodný pro každou příležitost, když chcete zkusit skutečně kořeněné Jerky.

Jerky Hot & Sweet

Delikatesa pro labužníky s chilli papričkou, s níž ochutnáte něco opravdu ostrého.

Jerky Natural

Díky nízkému obsahu soli jsou obzvláště vhodné pro dietní program, jako doplněk stravy při cvičení ve fitness centrech, na expedičních výpravách, pro děti apod. )


 

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/23/1534950121TG_banner_1920x1024px.jpg0 0
79