logo

TOP GASTRO & HOTEL

13. mezinárodní veletrh gastronomie a zařízení pro hotely a restaurace

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Top Gastro & Hotel Archiv aktualit viPush hotelové vybavení


 

Aktualita

viPush hotelové vybavení

24. 01. 2018
 
 

Pod značkou viPush hotelové vybavení, kterou společnost Kesseböhmer Warenspräsentation vytvořila speciálně pro hotelový segment. Vyrábí a dodávají elegantní, vysoce kvalitní řešení pro mezinárodní hotelový průmysl. Jejich koncept je zaměřen na náročnost zákazníka a to včetně nejnovějších inovačních trendů. Toto řešení napomáhá koncovým uživatelům co nejlépe využít dostupný prostor a zkvalitnit pracovní procesy. Šetří tak čas a zajišťuje, že konečný výsledek splňuje nejvyšší standardy dnešní doby.

 

Funkce, které potěší. Designy, které působní úžasně. Kvalita, která stanovuje standardy.

Nový hráč na celosvětové scéně hotelového vybavení, může společnost viPush poskytnout své důkazy jako spolehlivý hotelový partner, který nabízí individuální přístup ke všem potřebám zákazníka, stejně jako technickou a celkovou designovou excelenci.

 

VIPUSH udělá váš život lehčí

Čistota pokojů a ložního prádla je základním ukazatelem pro vaše hosty. Účinné a diskrétní úklidové práce jsou zárukou klidnosti a spokojenosti vašich hostů.

Pravým klenotem vašeho lobby se může stát viPush Bird Cage. V kombinaci s tradičním designem, v různých barevných povrchových úpravách a moderními funkcemi. Systém vozíku viPush Bird cage Vám umožní přepravu zavazadel vašeho hosta z lobby do pokoje ve vysokém komfortu, s možností doplnění vozíku o elektrický pohon.

viPush® eDrive

Úklidové vozíky vybavené elektrickým pohonným systémem

Co je na značce viPush tak odlišné od ostatních? viPush znamená přizpůsobení. I ta nejmenší výrobní zakázka může být poskytnuta ve všech provedeních a materiálech, které odpovídají požadavkům hotelu nebo zákazníka.

Kolekce se skládá z více než deseti barev dřeva, několikeré konstrukční barevné úpravy, tři různé velikosti vozíku (S, M, L), satelitní vak, roletové zásuvky nebo vysouvací police. Mobilní satelit je připevněn k hlavnímu vozíku, který může být používán i samostatně jako chytré řešení pro sběr špinavého prádla bez nutnosti používat celý vozík. Tento vozík je možné objednat s motorovým pohonem, který umožní snazší rozjetí a manipulaci s vozíkem. Toto ocení především pracovníci housekeepingu, kteří s těžkými vozíky dnes a denně pracují. Další inovací může být použití nárazníků, které jsou integrovány do konstrukce vozíku. Ty zabraňují nárazu vozíku na chodbách, a tudíž eliminují škody. Pro snadnější manipulaci při jízdě a zvýšení pohodlí též přispívá páté kolečko, které je k dostání u modelu M a L.

  

 

 

 

 


VECTOR INTERNATIONAL spol. s r.o.

Čsl. armády 702, 253 01 Hostivice
tel.: 220 561 667, fax: 235 361 243

www.minibar.cz

 

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/23/1534950121TG_banner_1920x1024px.jpg0 0
79