logo

TOP GASTRO & HOTEL

13. mezinárodní veletrh gastronomie a zařízení pro hotely a restaurace

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Top Gastro & Hotel Archiv aktualit HOTELTIME SOLUTIONS a.s.


 

Aktualita

HOTELTIME SOLUTIONS a.s.

29. 01. 2018
 
 

Jeden z nejvěhlasnějších hotelů v Česku GRANDHOTEL PUPP v Karlových Varech jde s dobou a znovu ukazuje proč je stále na špici. Proto se GRANDHOTEL PUPP rozhodl po dlouhém a pečlivém výběru k výměně hotelového a restauračního systému. Novým dodavatelem se stala ryze česká společnost HOTELTIME SOLUTIONS a.s. se svými cloudovými produkty.

„Jsme velice rádi, že budeme spolupracovat se společností HOTELTIME SOLUTIONS a.s., která se ukázala jako skvělou volbou pro náš hotel. Ve výběrovém řízení obstála i v konkurenci globálních dodavatelů a jsme si jisti, že tato volba přinese GRANDHOTELU PUPP nejen pokrytí všech našich potřeb v současné době a do budoucna, ale také významnou konkurenční výhodu na trhu, kde hotelové technologie a jejich propojení budou hrát čím dál tím větší roli.“ komentovala ředitelka GRANDHOTELU PUPP paní Andrea Pfeffer-Ferklová.

Společnost HOTELTIME SOLUTIONS a.s. staví zároveň své produkty s vědomím otevřenosti tak, aby si každý klient mohl vybrat napojení na další systémy třetích stran dle svého uvážení. „Vzhledem k naší expanzi nejen po Evropě, kde již máme pobočku ve Velké Británii a klienty v Německu, Itálii a dalších zemích, ale hlavně pro naše nové pobočky v Dubaji a Nairobi, musíme být otevření spolupráci s dalšími subsystémy, které jsou na daném trhu dominantní“ zdůrazňuje pan Jan Hejný, CEO společnosti HOTELTIME SOLUTIONS a.s.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/23/1534950121TG_banner_1920x1024px.jpg0 0
79