FOR ARCH
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2024

FOR ARCH

Pořiďte si ergonomickou zdravotní židli a výškově nastavitelný stůl a zlepšete svou produktivitu!

Společně s partnery sedetzdave.cz a DELSO INTERIÉRY z veletrhu FOR INTERIOR jsme si pro vás na našem marketplace shopex.cz připravili akci, která je zaměřena na všechny, kteří tráví mnoho hodin před svým počítačem. Tato akce se vztahuje na ergonomické zdravotní židle a výškově nastavitelné stoly, které si můžete přizpůsobit svým potřebám a vkusu. Vytvořte si pohodlnou a efektivní pracovnu ať už doma nebo ve vaší kanceláři. Vaše tělo vám za to poděkuje, a vy sami si oceníte pohodu při práci a nárůst vaší produktivity.

2023-09-14 21:20:14 Více


Jak využít dotace na fotovoltaický ohřev vody?

2023-09-15 17:36:57 Více


VELETRŽNÍ OCHUTNÁVKA Z EXPOZICE DAFE - PLAST

Hliníkový okenní systém SCHÜCO AWS 90 BS.SI+ WOOD DESIGN v provedení: BALKONOVÉ DVEŘE se strukturální povrchovou úpravou SCHWARZ 100 na hliníku, OLEJ PŘÍRODNÍ na interiérové dubové obložce, černé okenní kování SCHÜCO. Přijďte se podívat a sami se přesvědčit, jak exkluzivně může hliníkové okno s interiérovou obložkou z pravého dřeva vypadat.

2023-09-13 17:38:22 Více


POSTAV DŮM, ZASAĎ STROM

Bude stačit, když přijdete na veletrh FOR ARCH a podpoříte tak zalesňování s námi. Když si zakoupíte vstupenku na FOR ARCH, automaticky tak přispějete na pořízení sazenic stromků, které následně společně s PEFC a Lesy ČR vysadíme. Pro vás se žádná velká fyzická dřina konat nebude a ještě spojíte potřebné s užitečným, protože se na veletrh určitě chystáte i tak. 

2023-09-13 11:51:46 Více


Oficiálními vozy veletrhu je značka Ford

Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera veletrhu, automobilky Ford. Řekněte si o nabídku jednoduše na http://bit.ly/nabidkaFord nebo na stánku v hale 5.

2023-09-12 14:58:09 Více


Jak vyzrát na ozvěnu? Setkejte se se specialisty na akustiku na veletrhu FOR ARCH

Pokud potřebujete poradit s akustikou, můžete se zastavit na stánku ACUTEC, který najdete v hale 7.  Zde se seznámíte s aktuálními trendy materiálů pro snížení ozvěny v komerčních i bytových interiérech, ale hlavně máte možnost probrat váš projekt s odborníky. Poraďte se, co je pro váš prostor nejvhodnější řešení.

2023-09-12 10:11:59 Více


Nepropásněte konferenci Požární bezpečnost staveb 2023, která se koná 21. září

Je pro nás ctí pozvat Vás na konferenci, která nesmí chybět v kalendáři žádného odborníka či nadšence zabývajícího se stavebnictvím a požární bezpečností. Přijměte osobní pozvání také od moderátora konference.

 

2023-09-08 15:50:54 Více


KONSTRUKČNÍ OCHRANA DŘEVOSTAVEB. PROČ JE DŮLEŽITÁ, JAK VYPADÁ A K ČEMU SLOUŽÍ?

Přijďte se dozvědět zkušenosti z praxe technika Dřevařského ústavu, pana Jiřího Provázka.
Dne 20.9. od 11 hodin povede přednášku, ve které se dozvíte pravidla, dobré rady, upozornění na chyby a doporučení pro správnou konstrukční ochranu vaší dřevostavby.

 

2023-09-07 10:24:16 Více


EcoStep s.r.o. jednička na trhu s ekologickým vybavením toalet

Ušetřete miliony litrů pitné vody a desítky tisíc korun za papírové ručníky a toaletách. Naše ekologické produkty Vám pomůžou výrazně snížit náklady za provoz toalet a zvýšit čistotu a hygienu.

 

2023-09-05 13:49:49 Více


Úterky ve znamení seminářů WOOD CAMP

Rutina nám často ulehčuje život a zajišťuje lepší výsledky. Pojďte věnovat každých 14 dní chvíli na vzdělávání v oboru dřevostaveb a posuňte své profesní znalosti na vyšší úroveň. Již nyní se lze zdarma registrovat na nadcházející podzimní semináře od ADMD.

 

2023-09-04 14:38:12 Více


Mediální partner Časopis Kolem kamen se na vás již těší

Rok se s rokem sešel a je to tu zas. Už po třicátéčtvrté. Další ForArch. Stavební veletrh mezinárodních rozměrů. I Letos je časopis Kolem kamen jeho mediálním partnerem. Ještě od nás tedy o ForArchu uslyšíte, ale jestli vás zajímá vše, co se točí kolem kamen, krbů, pecí, kachlů, keramiky, ale i dobrých receptů z ohně, tak zamiřte rovnou k našemu stánku v hale č. 7. Kromě jiného na vás bude čekat ještě teplé podzimní číslo našeho čtvrtletníku volně k odběru.

2023-09-01 11:39:37 Více


Novinky v oblíbeném programu Nová zelená úsporám

Zálohová dotace, podpora domácností s nižšími příjmy a rodin s dětmi či širší nabídka dotací pro bytové domy – to jsou změny, které přináší další etapa programu Nová zelená úsporám. Nejefektivnější cestou ke snížení výdajů na bydlení je komplexní renovace budov zahrnující důkladné zateplení, výměnu neekologických zdrojů vytápění, instalaci obnovitelných zdrojů energie i systémy efektivního hospodaření s vodou. Nová zelená úsporám nabízí finanční podporu jednotlivých úsporných opatření, ale i možnost říct si o více dotací v jediné žádosti a získat navíc zajímavý kombinační bonus.

2023-08-31 15:44:59 Více


Dřevostavby jsou domy, ve kterých se cítíte dobře

Vlastnosti dřeva jako klíčového stavebního materiálu dřevostaveb, doplněné o um a zkušenosti jejich výrobců jsou základem, ze kterého vyrůstají budovy, které jsou ohleduplné nejen k přírodě, ale i k našemu zdraví.

 

2023-08-30 10:17:16 Více


Jak bydlení účinně chránit a co dělat, když už vás vykradou

Pocit bezpečí a neohroženosti ve vlastní domácnosti je jednou z nejzásadnějších věcí v životě. Důležitá je prevence, bezpečné chování a dbání na rady odborníků. S bezpečným domovem pomáhají také technologie. Všechny účinné možnosti, jak chránit své bydlení, představí spolu s odborníky stavební veletrh FOR ARCH ve dnech 19. až 23. září v PVA EXPO PRAHA. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

2023-08-28 11:53:19 Více


Akce na zábavné dětské školní pomůcky na shopex.cz

Na našem marketplace shopex.cz jsme připravili jedinečnou akci pro vás a vaše děti. Najdete u nás řadu zábavných školních pomůcek, které dětem nejen usnadní školní rok, ale také ho promění ve vzrušující dobrodružství! Školní rok může být pro děti výzvou, ale s našimi produkty se stane zábavou. Nabízíme rozsáhlý sortiment produktů, které pomáhají udržet děti organizované, kreativní a motivované během jejich vzdělávací cesty školním rokem.

V rámci naší aktuální akce můžete ušetřit 10 % na široké škále zábavných školních pomůcek, které pomáhají dětem nejen učit se, ale také se bavit.

2023-08-25 13:03:56 Více


Zahajovací konference stavebního veletrhu FOR ARCH

Očekávaný vývoj a udržitelnost českého stavebnictví.

19. 9. 2023 Kongresový sál PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Registrace na konference@ceec.eu.

 

2023-08-24 15:11:27 Více


Společnost ALUKOV zdokonaluje a přizpůsobuje své výrobky aktuálním požadavkům zákazníků

Rovněž vychází vstříc zvýšeným nákladům na energie inovativním výrobkem, využívající tradiční stabilní hliníkové konstrukce a solární technologie. Solární přístřešek pro auta CARPORT SOLAR je fungující solární elektrárna, která může rozšířit stávající domácí elektrárnu nebo vytvořit novou.

2023-08-22 12:58:36 Více


Designové vzduchotechnické vyústky LUFTOMET® Lumen

Moderní vzduchotechnické vyústky s označením LUFTOMET® Lumen jsou speciálně dimenzovány jako koncový prvek pro větrání s rekuperací tepla, který se osazuje do stropu. Lze jej použít v rodinných domech, bytech a malých provozovnách. Vyústka zajišťuje přívod a odvod vzduchu s malými tlakovými ztrátami a výbornými hlukovými parametry. Lumen nejen větrá, ale díky úspornému 7W LED modulu i svítí. Skvěle se tak hodí do místností, kde dochází ke kolizím v pozici světel a vzduchotechniky.

 

2023-08-18 10:16:56 Více


Nakupujte na shopex.cz, marketplace PVA EXPO PRAHA

Rádi bychom Vám oznámili skvělou novinku! Na našem marketplace shopex.cz naleznete nového partnera - firmu WMX STORE. Jsme velmi nadšeni z této nové spolupráce a pevně věříme, že společně s WMX STORE dokážeme zákazníkům shopex.cz nabídnout ještě více možností a nezapomenutelných zážitků.

 

 

2023-08-17 22:02:29 Více


Podle čeho vybírat okna a proč je důležité věnovat pozornost technickým parametrům a ne jen vzhledu a ceně?

Zveme vás spolu se společností Internorm na letošní FOR ARCH, kde vám odborníci s vhodným výběrem pomohou a zodpoví vám všechny otázky k tomuto tématu.

 

 

2023-08-17 15:51:11 Více


Exkluzivní veletržní zboží si můžete objednat již dnes

Již 34. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH nabídne produkty nejvýznamnějších tuzemských i zahraničních výrobců, dodavatelů a značek ve dnech 19. až 23. září. Oblíbená oborová událost proběhne tradičně v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Ti, kteří hledají inspiraci z pohodlí domova nebo si chtějí atraktivní zboží objednat online, mohou využít partnerský web veletrhu Shopex.cz.

2023-08-15 10:27:17 Více


GOOPAN ... stavíme domy srdcem

Zajímáte se o stavbu nízkoenergetického domu? Chcete moderní dům, který splní všechna Vaše očekávání? Navštivte firmu GOOPAN v hale 5. Společnost s letitými zkušenostmi projektuje a staví dřevostavby, které znamenají rodinu a představují moderní bydlení. Krása architektury projektů se prolíná s funkčností a snoubí tak osobitý životní styl. 

 

2023-08-14 15:41:49 Více


SOFT TONE pro rok 2023 zcela v novém kabátu

Naše společnost ESCO připravila  pro tento rok mnoho pozitivních změn. Asi tou nejzásadnější změnou je představení zcela nových odstínů ve výrobkové řadě SOFT TONE. Z nadsázkou lze říci, že v této řadě nezůstal „kámen na kameni“. Změny v této řadě jsme vzali doslova „od podlahy“.

Z 8 odstínů, které jste znali z předešlých let, představujeme 7 zcela nových odstínů, které se neopakují v žádné jiné řadě a jsou pro tuto řadu originální. Složení odstínů jsme pečlivě vybírali s přihlédnutím na současné trendy, takže zastoupení mají jak dnes velmi žádané světlé a šedé odstíny , tak i tmavé. Jediný odstín, který v této řadě zůstal, je v rámci naší nabídky třetí nejprodávanější odstín REAL EFEKT. Tento odstín dostal nový název – RAW LOOK.

2023-08-08 14:58:29 Více


Bezpečnost nadevše! Navštivte konferenci Požární bezpečnost staveb od TZB-info

8. odborná konference Požární bezpečnost staveb, kterou pořádá portál TZB-info ve spolupráci s Profesní komorou požární ochrany, se bude se konat 21. září v Kongresovém sále PVA EXPO PRAHA na veletrhu FOR ARCH 2023. Každý ročních je připravován tak, aby užitečné a zajímavé informace v programu nalezli nejen hasiči, ale také stavební odborníci, architekti a specialisté technických zařízení budov.

2023-08-07 14:27:35 Více


Nová zelená úsporám podpoří i vaši domácnost

Statisíce domácností už zjistily, že realizace úsporných opatření s dotací z Nové zelené úsporám se dlouhodobě vyplatí. Dotace pomůže nejen snížit spotřebu energií, ale podpoří i pořízení technologií na výrobu vlastní elektřiny a na lepší hospodaření s vodou. I vaše domácnost může zlepšit své bydlení a výrazně snížit vysoké účty za energie. Program nabízí dotaci ve výši až 50 % vynaložených nákladů a v případě celkové renovace poskytne peníze předem. Zajímavou nabídku v oblasti rodinných domů má pro běžné žadatele, pro rodiny s dětmi i pro domácnosti s nižšími příjmy.

2023-08-04 17:09:35 Více


Dobrá okna ušetří až třetinu nákladů na vytápění. Poraďte se na veletrhu FOR ARCH, jak je vybrat a získat dotaci

Úspory energií, snižování nákladů na vytápění, modernizace a s tím související výměny oken a dveří v rodinných i bytových domech. Jak vybrat vhodné produkty, co nabízejí nejmodernější technologie, a kolik peněz lze získat na tyto inovace formou dotací? Již v září nabídne nepřeberné množství variant, produktů i možnost bezplatného poradenství s odborníky stavební veletrh FOR ARCH. Proběhne ve dnech 19. až 23. září na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

2023-08-01 10:15:33 Více


Nové technologie i tipy na dotace přinese FOR ARCH: Šetříte na úsporné vytápění, fotovoltaiku či zateplení? Přijďte se inspirovat

Stavební veletrh FOR ARCH, který se koná ve dnech 19. až 23. září, nabídne návštěvníkům nejvíce tipů, produktů a odborníků na energetické úspory v domácnostech i alternativní zdroje energie. Na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA se představí fotovoltaické systémy, vytápěcí technologie, stínicí technika, ale i profesionálové, kteří bezplatně poradí nejen s dotacemi. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

2023-06-23 10:46:49 Více


Chcete se dozvědět něco více a akustice a o tom, jak docílit co nejlepšího odhlučnění místností?

Akustika je aktuálně jedno z nejvíc trendy témat, o kterém se mluví napříč všemi obory ve stavebnictví. Proč tomu tak je jsme se zeptali Stanislava Beránka, zakladatele firmy ACUTEC, která patří mezi inovativní lídry na trhu. Pokud sledujete obor stavebnictví, a především trendy v interiérech, už jste si asi všimli, že jedním z nových aspektů, na který se dbá je akustika, a to jak útlum hluku, tak hlavně na nežádoucí ozvěnu. Ta už dávno není nezbytná v prostorách, ve kterých to čekáte jako je divadlo, kino, restaurace nebo škola. Dnes se ale mluví o akustice prakticky ve všech interiérech od kanceláří po rodinné domy. A že tomu tak nebylo ještě několik let dozadu se můžeme sami přesvědčit na spoustě hotových interiérech, kde se na opatření proti ozvěně zkrátka nemyslelo.

Čtěte dále...

2023-05-30 14:17:06 Více


Využití vodíkových technologií v oblasti vytápění budov

Chcete se dozvědět širokou škálu informací o vytápění budov vodíkem? Navštivte konferenci H2 HEATING, která se koná ve středu 31. května v pražském hotelu STEP. První ročník odborné konference se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva pro místní rozvoj ČR a Ministerstva životního prostředí, ve spolupráci s Českým plynárenským svazem, HYTEP ČR a Univerzitním centrem energeticky efektivních budov ČVUT v Praze. Více zde https://www.apoks.cz/h2-heating-2023/.

2023-05-26 16:20:40 Více


Se stavbou, rekonstrukcí i optimalizací nákladů za bydlení poradí v září veletrh FOR ARCH 2023

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH letos proběhne ve dnech 19. až 23. září v PVA EXPO PRAHA a opět bude přehlídkou toho nejlepšího napříč stavebními odvětvími. Již 34. ročník nejvýznamnější akce v oboru přinese návštěvníkům tipy a inspiraci pro stavbu, rekonstrukci a energetické úspory v domácnostech. Nebude chybět program pro odborníky i širokou veřejnost. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

2023-03-31 18:05:56 Více
předchozí následující
  Dřevostavby a bydlení
Dřevostavby a bydlení Dřevostavba svépomocí: Úskalí, o kterých možná ne Terasová prkna: Jaké jsou typy, cena a vlastnosti Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postav Nádrž na dešťovou vodu: Kolik vám ušetří a jak ji Jaká je reálná cena dřevostavby?
Závěrečná zpráva 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje