FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2022

Obory veletrhu

Exponáty Grand Prix - FOR ARCH


18V AKUMULÁTOR DEWALT POWERSTACK™

Vystavovatel: Stanley Black & Decker Czech Republic s.r.o.-divize DEWALT - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Revoluční technologie 18V plochých článků DEWALT POWERSTACK™ přináší o 50 % více výkonu a o 25 % menší rozměry než standardní cylindrické akumulátory pro napájení akumulátorového nářadí.

Charakteristika:
První systém akumulátorů pro napájení bateriového nářadí na světě, který používá ploché články místo klasických cylindrických. To poskytuje uživateli využít až o 50 % vyšší výkon pro svou práci. Akumulátor DEWALT POWERSTACK™ je o 25 % kompaktnější a o 15 % lehčí než standardní akumulátor DEWALT 2,0 Ah. To usnadňuje práci s nářadím, vysokou výkonost a menší únavu při práci ve stísněných prostorech.
Stávající uplatnění na trhu:
Od května 2022 je k dispozici akumulátor DEWALT POWERSTACK™ s kapacitou 1,7 Ah pod označením DCBP034 a od října bude k dispozici akumulátor DEWALT POWERSTACK™ s kapacitou 5,0 Ah DCBP518.


Šroubovací elektrická topná jednotka TJ 6/4" E

Vystavovatel: Družstevní závody Dražice - strojírna s.r.o. - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Přídavný zdroj ohřevu vody v ohřívačích vody. Vodu ohřívá trubkové topné těleso, v jímce je umístěno čidlo bezpečnostního termostatu. Regulaci teploty vody provádí externí regulátor. Ohřev lze provádět ve 3 výkonových krocích a je indikován průsvitem zelené barvy na krytu elektroinstalace. Při případné poruše ohřevu bezpečnostní termostat vypne přívod el. energie ve všech pólech.

Charakteristika:
Designový model topné jednotky v bílé barvě, jednoduché zapojení, možnost dodatečného přídavného ohřevu.
Stávající uplatnění na trhu:
Výrobek je v prodeji od 6/2022, předchozí verze před úpravou byla v sortimentu dlouhodobě. Změny se týkají celé škály topných jednotek.


Domácí bateriové uložiště HES

Vystavovatel: - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

All-in-one řešení hybridního fotovoltaického systému, stanice obsahuje třífázový střídač o výkonu 10 kW, MPPT modul pro připojení až 12 kWp FVE panelů, řídící jednotku, nabíječku a BMS baterií a samotné baterie o kapacitě až 41 kWh. Cena varianty s nejvyšší kapacitou je 494 500,- Kč bez DPH, dodací lhůta cca 1-2 měsíce.

Charakteristika:
Unikátní využití tzv. second-life článků z elektromobilů, díky kterým lze dosáhnout v kompaktním provedení (skříň 60x60x190cm) nadstandardní kapacity uložiště až 41 kWh. Kompletně vlastní vývoj a výroba. Řídící software stanice umožňuje kapacitu baterií efektivně využívat i při nákupu el. energie v režimu tzv. spotových cen.
Stávající uplatnění na trhu:
Stanice jsou vyráběny sériově ve výrobním závodu v Jeseníku, na trh jsou distribuovány prostřednictvím instalačních partnerů.


Závěrečná zpráva 2021

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2020

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje